یه عاشقانه ساده

 
خانی: می‌توانستیم تمام تیم‌ها را شكست دهیم
 

كاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: می‌توانستیم مانند گذشته تمام تیم‌ها را شكست دهیم.


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، ناصر شهنازی در آخرین صحبت‌های خود در كنفرانس خبری پس از برتری مقابل كنگو در بای‌های المپیك نوجوانان سنگاپور اظهار داشت: برای كسب مدال طلا پا به این مسابقات گذاشتیم. بنابراین ناراحت شدم.
وی ادامه داد: خوب بازی كردیم و بسیار بهتر از مسابقات دیگر ظاهر شدیم؛ اما در مرحله مقدماتی مجبور بودیم مقابل تیم‌های قدرتمندی به میدان برویم. بازیكنان جدیدی هم در تركیب خود داشتیم كه تاكنون در چنین بازی‌های مهمی شركت نكره بودند.

رامین خانی، كاپیتان تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: می‌توانستیم در این مسابقات مانند گذشته، هر تیمی را شكست دهیم؛ اما بازی آخر ما مقابل كوبا بسیار سخت بود. گمان می‌كنم مدال طلا را این تیم بر گردن خواهد انداخت.

ماكسیم كازادی، كاپیتان تیم ملی كنگو گفت: در 2 دیدار ابتدایی خود بسیار خوب بازی كردیم اما امروز پایین تر از سطح استاندارد معمول خود به میدان رفتیم.
جین كلود كینساما اینگا، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان كنگو نیز با ابراز خرسندی از عملكرد تیمش گفت: ما تیم جوانی هستیم این اولین تیم از كنگو است كه در چنین رقابت‌های مهمی مانند بازی‌های المپیك به میدان می‌رود اما من تصور می‌كنم عملكرد خوبی به خصوص در 2 بازی اولمان داشتیم. در حال حاضر باید سخت تر كار كنیم تا برای رقابت‌های بعدی آماده شویم


نوشته شده در جمعه 5 شهریور 1389 ساعت 03:06 ق.ظ توسط negy دوست خوبم | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ