تبلیغات
یه عاشقانه ساده - جام جهانی بسکتبال
یه عاشقانه ساده


تیم ملی بسكتبال ایران نخستین مسابقه خود در جام جهانی تركیه را واگذار كرد.

ملی‌پوشان بسكتبال ایران در نخستین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی بسكتبال در تركیه، برابر برزیل قرار گرفتند و با ارائه نمایشی قابل قبول، با نتیجه 81 ـ 65، نتیجه بازی را به برزیل، یكی از تیم‌های قدرتمند بسكتبال دنیا واگذار كردند.

مردان ماتیچ در حالی این مسابقه را واگذار كردند كه هر چه از زمان بازی می‌گذشت، به خودباوری بیشتری رسیده و با افزایش اعتماد به نفس خود بازی بهتری را ارائه دادند.

آسمان‌خراش‌های بسكتبال ایران مسابقه برابر برزیل را در همان وقت نخست واگذار كردند. در حالی كه وقت نخست بازی با اختلافی فاحش و 10 امتیازی به سود نماینده آمریكای جنوبی واگذار شد، در سه وقت دیگر مسابقه اختلاف دو تیم به كمترین میزان خود رسید.

برزیل در كوارتر نخست 22 ـ 12 حریف آسیایی‌اش را شكست داد. دو تیم در تایم دوم در حالی با تساوی 17 ـ 17 به كار خود پایان دادند كه عملكرد بازیكنان ایران در این وقت بسیار درخور توجه بود. در زمان سوم برزیل 22 ـ 17 قهرمان آسیا را شكست داد و در زمان چهارم هم مردان ماتیچ تنها با یك اختلاف از حریف قدرتمند خود شكست خوردند (20 ـ 19).

به این ترتیب قهرمان آسیا در نخستین بازی خود در تركیه، سزاوارانه برابر برزیل، یكی از تیم‌های قدرتمند حاضر در رقابت‌ها، تن به شكست داد.

اسلونی 80 ـ تونس 56

آمریكا 106 ـ كرواسی 78

برزیل 81 ـ ایران 65


نوشته شده در یکشنبه 7 شهریور 1389 ساعت 01:13 ق.ظ توسط negy دوست خوبم | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ