تبلیغات
یه عاشقانه ساده - محمود مشحون: پخش تلویزیونی حق بسكتبال بود
یه عاشقانه ساده

رییس فدراسیون بسكتبال ایران در مورد پخش نشدن رقابت‌های تیم ملی ایران در مسابقه‌های قهرمانی جهان گفت: مگر فدراسیون بسكتبال چه می‌خواهد؟ فكر نمی‌كنم پخش رقابت‌های بسكتبال ایران در قهرمانی جهان توقع بزرگی بود كه در ایران انجام نشد.

محمود مشحون گفت: چطور می‌شود، توقع نداشت كه بازی ایران از تلویزیون پخش شود؟ مگر ما از ورزش چه می‌خواهیم؟ كارمندان و زحمت‌كشان فدراسیون بسكتبال چه می‌خواهند؟ ما نه قصر خواستیم، نه خانه. تنها می خواهیم، آن چیزی كه حق بسكتبال است، داده شود.

او ادامه داد: این رقابت‌ها هم‌اكنون در بیشتر كشورها پخش می‌شود. این بازی‌ها برای ما ارزشمند و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. امشب با قوی‌ترین تیم دنیا بازی كردیم. البته همه تیم‌های حاضر در این جا قوی هستند. دیدید كه برزیل چگونه مقابل آمریكا ایستاد. پخش این رقابت‌ها برای رشد و توسعه بسكتبال حیاتی بود. در سال‌های گذشته یكی از علل پیشرفت بسكتبال پخش مسابقه‌های سوپرلیگ و زیبایی‌های بسكتبال بوده است. با پخش این رقابت‌ها نیز می‌توانستیم به بسكتبال كشور كمك كنیم.

مشحون در پاسخ به این سوال كه شنیده می‌شود، مفسر تلویزیون الجزیره از اختلاف بین كادر فنی و فدراسیون ایران سخن گفته است، عنوان كرد: این مساله كم‌لطفی به تیم ماست و به هیچ وجه صحت ندارد. چه كار دارم كه بخواهم در كار كادر فنی دخالت كنم؟ مگر كادر فنی كیست؟ برادرم مدیرش است و دوستان چندین و چند ساله‌ام در كنار ماتیچ هستند كه من از همه آن‌ها راضی‌ام. به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد. شاید آن‌ها می‌خواستند كه جو نامطلوبی را در تیم ما ایجاد كنند.

رییس فدراسیون بسكتبال همچنین گفت: بازی ایران و آمریكا ویترین بازی‌های جام جهانی است. ای كاش صمد [نیكخواه بهرامی] و حامد [آفاق] نیز در كنار ما بودند و می‌توانستند خودشان را نشان دهند. ای كاش آیدین [نیكخواه بهرامی] هم امروز كنار ما بود و می‌توانستیم نمایشی كامل از بسكتبال ایران داشته باشیم. شاید قسمت بر این بوده و حكمت این بوده كه ما امروز این گونه در رقابت‌های جهانی حاضر شویم.

مشحون در پایان در پاسخ به این سوال كه آیاهیچ یك از بازیكنان ایران تاكنون از باشگاهی خارجی در این رقابت‌ها پیشنهادی داشته است یا خیر، گفت: نه، تاكنون هیچ پیشنهادی نبوده و اگر هم بوده من در جریان آن نیستم


نوشته شده در پنجشنبه 11 شهریور 1389 ساعت 01:38 ق.ظ توسط negy دوست خوب | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ