تبلیغات
یه عاشقانه ساده - ملی‌پوشان ایران در دیدار افتتاحیه مغلوب مصر شدند
یه عاشقانه ساده

 
 
ملی‌پوشان ایران در دیدار افتتاحیه مغلوب مصر شدند

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های جام‌جهانی نتیجه را به مصر واگذار كرد.


به گزارش باشگاه خبری فارس "توانا "، ملی‌پوشان والیبال ایران كه در گروه نخست رقابت‌های جام‌جهانی والیبال حاضر هستند در دیدار افتتاحیه نتیجه را سه بر صفر به مصر واگذار كردند.
در این مسابقه تیم ایران گیم نخست را در دیداری نسبتا نزدیك با نتیجه 25 بر 21 واگذار كرد و در ادامه در گیم دوم مصری‌ها توانستند از ابتدا اختلاف خود را با شاگردان حسین معدنی زیاد كنند و تلاش ملی‌پوشان ایران برای كم كردن اختلاف و پیروزی بی نتیجه بود و این گیم را هم نماینده آفریقا با نتیجه 25 بر 17 به سود خود خاتمه داد.
در گیم دوم عملكرد بد حمزه زرینی محسوس‌تر از سایر بازیكنان بود، البته مصری‌ها با دقت امتیازهای خوبی در زدن سرویس كسب كردند.
در گیم سوم كه شاهد بازی پایاپایی بودیم بازهم شاگردان آنتونیو جیاكوب موفق شدند تیم ایران را شكست دهند؛ در این گیم هم ملی‌پوشان ایران در دفاع عقب زمین چندان موفق ظاهر نشدند و خیلی راحت امتیازها را از دست داده و به مصری‌ها اجازه دادند با روحیه مسابقه را پیگیری كنند. شاگردان حسین معدنی این گیم را با نتیجه 25 بر 21 به حریف واگذار كردند و در پایان بازنده میدان لقب گرفتند.
این دیدار در حالی در مجموع با برتری 3 بر صفر مصری‌ها خاتمه یافت كه جامعه والیبال ایران انتظار بازی بهتری از ملی‌پوشان ایران داشت؛ باید منتظر ماند و دید كه آیا ملی‌پوشان ایران در ادامه رقابت‌های جهانی قادر به جبران این نتیجه هستند یا خیر.

ژی‌هونگ‌وی رئیس فدراسیون جهانی والیبال، علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی ایران، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران و چند مسئول دیگر در سالن مسابقه حاضر بودند و دیدار افتتاحیه رقابت‌های جام جهانی 2010 ایتالیا را از نزدیك تماشا كردند.
با همكاری مسئولان ایرانی در شهر میلان و فدراسیون والیبال، بلیت بازی‌‌های ایران به تعداد زیادی خریداری شده و برای تشویق تیم ایران در مرحله مقدماتی در اختیار ایرانیان و به خصوص دانشجویان و خانواده‌های علاقمند قرار داده شده بود. با وجود دوری راه پیش‌بینی می‌شود كه تیم ایران بعد از ایتالیا پرطرفدارترین تیم حاضر در میلان معرفی شود.
شاگردان حسین معدنی در گروه نخست رقابت‌های جام‌جهانی 2010 ایتالیا در گروه نخست با تیم‌های ملی ایتالیا، مصر و ژاپن هم‌گروه است و فردا ساعت 18:30 به مصاف دیگر نماینده آسیا یعنی ژاپن خواهد رفت.
مسابقات جهانی والیبال در سال 2010 از سوم تا هجدهم مهر ماه سال جاری در چند شهر كشور ایتالیا برگزار خواهد شد.


نوشته شده در یکشنبه 4 مهر 1389 ساعت 03:10 ق.ظ توسط negy دوست خوب | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ