تبلیغات
یه عاشقانه ساده - حسین معدنی: این پیروزی والیبال ایران را گسترش می‌دهد
یه عاشقانه ساده

حسین معدنی پس از نخستین پیروزی ایران در تاریخ رقابت های جهانی والیبال گفت: "به احتمال زیاد این پیروزی می‌تواند والیبال را در ایران گسترش دهد."

 تیم ملی والیبال ایران در هفدهمین دوره رقابت های جهانی والیبال موفق شد، ژاپن را با نتیجه 3 بر یك از پیش رو بردارد. این نخستین برد تاریخ والیبال ایران در مسابقه های جهانی والیبال بود. ایران در سه حضور قبلی خود در تاریخ هفده دوره برگزاری این رقابت ها هرگز نتوانسته بود، به پیروزی دست پیدا كند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری پایان این دیدار عنوان كرد:‌ "این نخستین پیروزی ما در مسابقات جهانی است. ما گیم نخست را به خوبی شروع نكردیم؛ اما، موفق شدیم شرایط را عوض كنیم و تا پایان مسابقه مبارزه كردیم."

او ادامه داد: "بسیار خوشحالم و به بازیكنانم افتخار می‌كنم. بحث درباره نحوه دستیابی به نتایج خوب می‌تواند به والیبال ایران كمك كند. ایران لیگی حرفه‌ای با بازیكنان و مربیان فراوان دارد و به احتمال زیاد، این پیروزی می‌تواند، والیبال را در كشور ما گسترش دهد و باعث تقویت این رشته شود."

معدنی همچنین در گفت و گو با خبرنگاران ایتالیایی پس از این نشست خبری درباره وضعیت والیبال ایران اظهار كرد: "لیگ پویا و خوبی داریم. بازیكنان خوب خارجی در لیگ ما حضور دارند و مسابقه ها منظم برگزار می شود. یكی از لیگ های برتر آسیا را داریم كه پشتیبان خوبی برای تیم ملی است."

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره پیش بینی اش از بازی برابر تیم ملی ایتالیا هم گفت: "این دیدار سخت است ولی برابر ایتالیا بهتراز بازی مقابل ژاپن و مصر ظاهر می شویم. ایتالیا تیم پرقدرتی است. با این حال قبلا سابقه گرفتن ست از این تیم را داریم. از انجام یك بازی خوب و درخور توجه ناامید نیستیم."

علیرضا نادی، كاپیتان تیم ملی نیز كه در این نشست حضور داشت، گفت: "خوشحال هستم و بعد از این پیروزی تاریخی به تیمم افتخار می‌كنم. ما این قدرت را داشتیم كه با وجود نمایش ناموفق برابر مصر، به لطف تماشاگران مان كه در میلان از ما پشتیبانی كردند، به رقابت‌ها برگردیم."

او افزود: "به تیم ژاپن تبریك می‌گویم. متاسفانه آنها تاوان برخی اشتباه هایشان را دادند و همین مسئله باعث تفاوت دو تیم بود."

بازیكنان تیم ملی والیبال ایران نخستین برد جهانی خود را همراه با كیك تولد علیرضا نادی،‌سعید معروف و محمد محمد كاظم جشن گرفتند.


نوشته شده در دوشنبه 5 مهر 1389 ساعت 02:29 ق.ظ توسط negy دوست خوب | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ