تبلیغات
یه عاشقانه ساده - داورزنی : ركورد جدیدی در والیبال ایران به ثبت می‌رسانیم
یه عاشقانه سادهمحمدرضا داورزنی گفت: با حضور در فینال بازی‌های آسیایی ركورد جدیدی در والیبال ایران به ثبت می‌رسانیم.

رییس فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به گوانگجو، در ارتباط با سطح مسابقات والیبال شانزدهمین دوره بازی‌های آسیایی و همچنین شرایط تیم والیبال ایران خاطرنشان كرد: 18 تیم در این بازیها شركت كردند اما رقابت خیلی فشرده است و نمی‌توان گفت 6-7 بازیكنان تیم رقبای اصلی ایران هستند چرا كه تقریبا تمامی تیم‌ها شرایط خوبی دارند. بعضی تیم‌ها مانند مغولستان تیم ناشناخته‌ای هستند و ما تجربه‌ای از قبل از این بازیكن‌ها نداشتیم. تیم تركمنستان نیز به سبك بازی پاكستانی‌ها و هندی‌ها بازی می‌كرد و شرایط خاص خود را داشت.

وی تاكید كرد: بازیكنان ما تلاش می‌كنند كه از بازی‌های دور مقدماتی به عنوان بازی‌های آماده‌سازی استفاده كنند چرا كه هرچه جلوتر می‌رویم شرایط سخت‌تر می‌شود. انشاالله بازی‌ها را طوری مدیریت می‌كنند كه به یك چهارم پایانی برسند.

رییس فدراسیون والیبال با اشاره به اینكه پیش‌بینی می‌كند ایران، چین، ژاپن و كره به یك چهارم نهایی راه یابند، خاطرنشان كرد: در مرحله یك چهارم هر تیم 25 درصد شانس دارد به فینال برسد و در واقع تیمی كه كمترین اشتباه را داشته باشد و بیشترین دقت را بكار گیرد راهی مرحله فینال خواهد شد.

وی ادامه داد: انشاالله تیم ایران فینالیست می‌شود. بازی در فینال راحت‌تر است و استرس كمتری دارد. پیش بینی من این است كه بتوانیم با تلاش بچه‌ها و پشتكاری كه دارند ركورد جدیدی در والیبال كشور یعنی راهیابی به فینال و كسب عنوان قهرمانی به ثبت برسانیم.

داورزنی در پایان درباره شرایط میزبانی گوانگجو گفت: سالن مسابقات و امكانات دهكده خوب است اما بعد مسافت تیم‌ها را اذیت می‌كند. بعضی از تیم‌ها بیش از یك ساعت در راهند تا به محل مسابقه برسند و این موضوع باعث خستگی آنها خواهد شد.

 


نوشته شده در یکشنبه 23 آبان 1389 ساعت 09:19 ب.ظ توسط negy دوست خوب | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ