تبلیغات
یه عاشقانه ساده - رضایی: عصرها جنازه‌ام به سالن می‌رسد و توانی برای تمرین ندارم
یه عاشقانه ساده

رضایی: عصرها جنازه‌ام به سالن می‌رسد و توانی برای تمرین ندارم
روایتی غم‌انگیز از قهرمان كشتی جهان و كار در پیك موتوری

خبرگزاری فارس: دارنده برنز سنگین‌وزن جوانان جهان گفت: از صبح تا بعدازظهر در پیك موتوری مشغول كارم و عصرها جنازه‌ام به سالن می‌رسد كه دیگر توانی برای تمرین ندارم.


حمید رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: از وقتی مسابقات جوانان 2009 جهان را به پایان رساندم، ساعت 6.30 صبح به پیك موتوری می‌روم. غروب‌ها هم خسته به سالن می‌رسم كه دیگر توانی برای تمرین ندارم. متاسفانه با وجود وعده‌های فراوان، هیچ حمایتی از مدال‌آوران كشتی تهران نمی‌شود. قرار بود شهرداری منطقه 17 كه محل سكونتم محسوب می‌شود، حامی ما باشد؛‌ اما دیگر چند سالی است كه از حمایت خبری نیست. حتی سالن تمرینی هم در این منطقه در اختیارمان قرار نمی‌گیرد.
وی تاكید كرد: هیات كشتی تهران هم توجهی به وضعیت معیشت قهرمانانش ندارد. نزدیك به یك سال و نیم بیكار بودم؛ اما چون باید خرج خانواده را تامین می‌كردم، مجبور شدم در پیك موتوری مشغول به كار شوم.

این كشتی‌گیر 21 ساله تهرانی كه با توجه به فوت پدر و برادر بزرگترش، هزینه خانواده‌اش را تامین می‌كند،‌ ادامه داد: ممنون اكبر فلاح هستم كه آنقدر به من روحیه داد تا بعد از یك مدت دوری از كشتی، بار دیگر تمریناتم را پی بگیرم. به دلیل ضرب‌خوردگی از مرداد سال گذشته نتوانسته بودم تمرین كنم. وقتی حمایت‌های فلاح را دیدم دوباره با وجود مشغله كاری در تمرینات حاضر می‌شوم و اگر به عضویت تیم تهران درآیم، می‌خواهم در مسابقات قهرمانی ایران هم كشتی بگیرم.


نوشته شده در شنبه 30 مرداد 1389 ساعت 01:19 ق.ظ توسط negy دوستان خوبم | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ